Styrelse / Kontakt

Styrelsen

Ordförande: Ulla Björk, 0706-64 35 66

ullaviolabjork@gmail.com

Vice ordförande: Anne-Marie Olsson, 0736-48 74 06

annemarieolsson@hotmail.com

Sekreterare: Nina Wounsch, 076-2139367

nina.wounsch@outlook.com

Kasssör: Eva Wellander, 070-516 10 66

eva.wellander@telia.com

Övriga ledamöter:

Bente Stenberg, 0521-148 48, 0768-76 85 05

bente.stenberg@gmail.com

Margaretha Brandt, 0522-869 69

margaretha.brandt@hotmail.com

Mats Karlsson, 073-570 1066

mats_karlsson5@yahoo.com

Suppleanter:

Julia Forsberg, 070-4452344

juliaforsberg79@gmail.com

Annika Mohlin, 0706-665372

annika.mohlin@hotmail.com

 

Övriga funktionärer:

Valberedning:

Mia Joelsson , 070-82 54 413

Helen Johansson.

Monica Magnusson 0521-25 52 35, 0735-02 04 11

 

Revisorer Roger Karlsson 0522-37 680, Lilian Axelsson

Reseansvarig: Elise Mauritzson 0304-37 746

Programkomite:

Annika Mohlin, 070-6665372 annika.mohlin@hotmail.se

Irene Andersson 070-27002925 irene@spinndottermin.se

Gunnel Savemo 073-1575104 savemogunnel65@gmail.com

Inger Silvenius 073-6545443 silvenius@outlook.com

 

Kursansvarig: Eleonore Lidman

Medlemsansvarig: Mats Karlsson 

Kretsstadgarna

Tag gärna kontakt med oss och berätta vad du tycker är bra med vår förening och vad som kan bli bättre och kanske du vill delta aktivt i föreningsarbetet. En förening blir vad medlemmarna tillsammans gör den till. Vi i styrelsen behöver era synpunkter och ert aktiva deltagande. Hör du inte av dig tror vi att du tycker allt är jättebra och det är vi ju glada för förstås


.

Kommentarer inaktiverade.